„Szczypiorniak dla najmłodszych”

Maj 25, 2016
clip_image001

 

  W marcu nasze przedszkole odwiedziły zawodniczki MKS Lublin, spotkania z dziećmi są jednym z elementów propagowania aktywności fizycznej i sportu wśród najmłodszych. Cieszymy się ogromnie z każdej wizyty gdyż wiemy jak wiele obowiązków mają nasze mistrzynie.

Lubelskie szczypiornistki zmobilizowały przedszkolaków do wysiłku fizycznego, próbując zarazić ich miłością do sportu. Dzieci aktywnie uczestniczyły w różnych ćwiczeniach gimnastycznych i brały udział w sportowych zmaganiach. Spotkanie było naprawdę udane i budziło duże zainteresowanie, duch rywalizacji udzielił się wszystkim, być może wśród naszych przedszkolaków są przyszłe zawodniczki MKS Lublin ?

W maju dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami otrzymali również zaproszenie na mecz finałowy mistrza Polski, gdzie zacięta walka naszych zawodniczek doprowadziła do zasłużonego zwycięstwa, czego gratulujemy życząc dalszych sukcesów.