Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Sierpień 29, 2018
kids-2835430_1920

Serdecznie witamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców jak i te dzieci które po raz pierwszy do nas zawitają .

Już 3 września zapraszamy nasze dzieci na pierwszy dzień zabawy w naszym przedszkolu :)

Czas wakacji powoli dobiega końca, wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracamy w przedszkolne mury. Jesteśmy już o rok starsi, pewniejsi siebie, czekają nas nowe, kolejne przygody z przedszkolem. Szczególnie witamy nowych absolwentów naszego przedszkola, postaramy się abyście poczuli się bezpiecznie, dobrze  w naszym gronie. Jak co roku czeka nas wiele atrakcji, wyjazdy, wycieczki, poznanie wielu ciekawych osób, zawodów  i nabędziemy wiele nowych umiejętności.

Dzieciom życzymy wielu wspaniałych przeżyć , a rodzicom udanej współpracy z naszą placówką :)

Wyprawka do przedszkola:

1. wygodne obuwie  ( najlepiej na rzepy bądź  wsuwane  – mając na uwadze samodzielność dziecka)

2. drugi komplet ubrań (  bielizna, ubranka na zmianę – w worku, w szatni)

3.   chusteczki higieniczne suche dwa  duże opakowania  plus jedno duże wyciągane  mokre.

Reszta informacji dla Rodziców zostanie  przekazana na najbliższym zebraniu organizacyjnym.