Oto Jessica, nasza nowa wolontariuszka EVS

Luty 16, 2018
Zdj2

Witajcie, nazywam się Jessica Posada Rodriguez, pochodzę z Asturii w północnej Hiszpanii położonej nad Zatoką Biskajską, ukończyłam studia w zakresie nauczania początkowego. W Hiszpanii pracuję z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zajmuję się również animacją czasu wolnego dzieci i młodzieży, biorę udział w trzech projektach skierowanych do nastolatków, których celem jest szeroko rozumiana profilaktyka związana z ukazywaniem bezpiecznych i alternatywnych sposobów radzenia sobie z trudnościami w życiu codziennym. Dodatkowo przygotowuję i szkolę przyszłych wychowawców pełniących funkcję opiekunów podczas kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży.

Przyjechałam do Polski aby poznać system oświaty w waszym kraju, mam nadzieję, że zdobyte podczas mojego pobytu doświadczenia wzbogacą moją wiedzę z zakresu edukacji. Bardzo podoba mi się w Lublinie, jestem zafascynowana miejscami, które odkrywam w waszym mieście i ludźmi, których poznaję.

Jessica