Ile waży św.Mikołaj

Grudzień 13, 2017
mikołaj

W ramach organizacji dnia dobrych uczynków, który obchodziliśmy w grudniu przstąpiliśmy do udziału w charytatywnym konkursie organizowanym przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo „Ile waży św. Mikołaj – czyli sprawdzamy, ile prezentów przyniósł w tym roku św. Mikołaj” Konkurs polegał na zebraniu bilonu o jak największej wadze, posłużył on do zważenia św. Mikołaja podczas IV ORSZAKU ŚW. MIKOŁAJA w Lublinie, który wyruszył 9 grudnia. Celem konkursu było wsparcie funduszu stypendialnego Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, z którego wypłacane są stypendia dla wychowanków fundacji.

Zaplanowaliśmy szereg działań związanych z akcją, udało nam się zebrać 195, 41 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom, rodzicom oraz pracownikom Urzędu Gminy Głusk, którzy wzieli udział w akcji.