Luty 13, 2018
SAM_9057

Karnawał to okres zimowych zabaw i balów maskowych, rozpoczynający się w Trzech Króli i trwający do wtorku poprzedzającego Środę Popielcową. Właśnie ostatnie dni przed Wielkim Postem przepełnione są szczególnymi emocjami, my również postanowiliśmy przyłączyć się do karnawałowych tradycji. Nasz bal, który odbył się 13 lutego, poprowadziła pani Milena Domino, którą dzieci dobrze znają z zajęć tanecznych i darzą duża sympatią. W rytmie porywającej muzyki i inspirujących układów tanecznych pani Mileny, wszyscy dali się ponieść wspaniałej atmosferze bajkowego szaleństwa.

Dziękujemy dzieciom za wspaniałą zabawę a rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku dla najmłodszych. Kolejny bal karnawałowy już za rok.